İBB Başkanı İmamoğlu, yüksek ateş nedeniyle yaptırdığı koronavirüs testinin sonucu pozitif çıkması üzerine tedavi altına alındı. Tedavi sürecine başlanan İmamoğlu’na gönderilen ‘geçmiş olsun’ mesajları şöyle:

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: “Geçmiş olsun Ekrem İmamoğlu Başkanım. Acil şifalar diliyorum.”

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun Covid-19 testinin pozitif çıktığını öğrendim. Ekrem İmamoğlu’na ve tüm koronavirüs tedavisi gören hastalara acil şifalar dilerim.”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Covid-19 test sonucunun pozitif çıktığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Sn. Başkana geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, kendisine ve tüm hastalarımıza Cenab-ı Allah’tan acil şifalar diliyorum.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu: Sağlık çalışanlarımızın olağanüstü gayretleri ve özverileri sayesinde Ekrem Başkanımız da en kısa sürede sağlığına kavuşacak ve İstanbul için çalışmaya devam edecektir.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun Covid-19 testinin pozitif çıktığını üzüntüyle öğrendim. Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, bir an evvel sağlığına kavuşmasını diliyorum. Bu zor günleri dayanışma içinde aşacak, birlikte başaracağız.”

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin: “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Covid-19 teşhisi konduğunu öğrendim. Sayın Ekrem İmamoğlu’na geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah şifa versin.”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: “Covid 19 testi pozitif çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Sevgili Ekrem başkanımız en kısa zamanda sağlığına kavuşarak görevinin başına dönecektir. Bu zor günleri omuz omuza dayanışmayla aşacağız.”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer: “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum.”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan: “Covid-19 testi pozitif çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na geçmiş olsun dileklerimi iletiyor ve acil şifalar diliyorum. En kısa sürede görevinin başına dönmenizi temenni ediyorum. Her şey güzel olacak.”

İstanbul Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu: “Koronavirüs testi pozitif çıkan İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’na geçmiş olsun temennimi iletiyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum.”